Dysk przenośny TS500GSJ25M, urządzenia wielofunkcyjne laserowe

Dyski przenośne służą do przenoszenia różnorakich plików między dwoma komputerami, lub jako poręczne, łatwo dostępne archiwum. Wykorzystując dysk TS500GSJ25M masz pewność, że Twoje dane są chronione tak dobrze, jak to tylko możliwe.

Dysk twardy TS500GSJ25M jest dyskiem o wymiarze 2,5 cala, co oznacza, że do działania wcale nie potrzebuje dodatkowego źródła prądu, a całą energię czerpie z portu USB.

Pojemność dysku TS500GSJ25M wynosi 500 GB, co w zupełności wystarczy na kopię zapasową najpotrzebniejszych plików, a miejsca powinno zostać jeszcze sporo.

Dysk ten obudowany jest wytrzymałą i ładną obudową z tworzywa sztucznego pomalowaną na czarno i pomarańczowo. Dzięki temu urządzenie nie dość, że jest niezwykle funkcjonalne, to jeszcze bardzo dobrze prezentuje się na biurku.

Urządzenia wielofunkcyjne laserowe to sprzęt, który trafił do serc właścicieli różnorakich przedsiębiorstw.

Urządzenia wielofunkcyjne laserowe kryją bowiem w sobie wiele różnych urządzeń biurowych: drukarkę laserową do drukowania dokumentów, ksero do ich kopiowania, skaner do tworzenia cyfrowych wersji pism, a także często również faks, który ułatwia wysyłanie wszelkich materiałów drogą telefoniczną.

Urządzenia wielofunkcyjne laserowe z pewnością oszczędzają nie tylko nasz czas, ale również pieniądze. Pojedyncze urządzenie jest znacznie tańsze niż suma wszystkich sprzętów wchodzących w jego skład. Do tego nie wymaga drogich tuszów do drukarek i zadowala się dobranymi do każdego modelu tonerami, które wystarczają na znacznie dłużej. Nic więc dziwnego, że sprzęt ten jest podstawowym zakupem w każdej firmie.