Przenośne odtwarzacze muzyki

Mało kto wyobraża sobie dzień bez MP3 czyli przenośnego, niewielkiego odtwarzacza muzyki, który można zabrać ze sobą wszędzie. Zazwyczaj muzyka jest z niego odsłuchiwana przez słuchawki, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by do urządzenia podłączyć przenośne głośniki.

Jest to ciekawe rozwiązanie np. na biwakach czy innych wyjazdach. MP3 zasilane jest wbudowanym akumulatorem, który powinno się ładować po około 20 godzinach słuchania muzyki.

Urządzenie można podłączyć do komputera w celu zgrania sowich ulubionych piosenek. Połączenie następuje prze złącze USB 2.0.Pojemność pamięci wynosi 2GB. Cyfrowy, podświetlany wyświetlacz pozwala na szybką i łatwą obsługę urządzenia. W menu dostępne są opcje losowego wybierania utworów, powtarzania wybranego albumu lub piosenki, automatyczne uruchomienie listy po przesłuchaniu wszystkich utworów.

Dodatkową opcją jest czytnik kart pamięci, który pozwala na wgranie większej ilości muzyki lub po prostu na przenoszeni danych z jednego urządzenia na inne. MP posiada specjalne klipsy, aby umożliwić przypinanie go do spodni, paska lub plecaka. W zestawie oprócz urządzenia znajduje się kabel USB oraz słuchawki.

Odtwarzacz ładuje się przez kabel USB podłączając go do komputera. Przenośny odtwarzacz jest urządzeniem, dzięki któremu można słuchać ulubionej muzyki w każdym momencie: w drodze do pracy, do szkoły, podczas robienia zakupów czy w dłuższej podróży. Poza tym można to urządzenie podłączyć za pomocą specjalnej kasety do samochodowego radia i muzykę odtwarzać poprzez samochodowe głośniki.